O nas

Siedziba firmy PublicAddressPolska!

Firma Public Address Polska rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, w Świebodzicach. Jako polska firma z udziałem zagranicznego kapitału, już na starcie posiadaliśmy wiedzę niezbędną do funkcjonowania w branży wystawienniczej. Pierwsze lata naszej działalności to okres pozycjonowania na rynku, rozwój parku maszynowego oraz budowanie kontaktów handlowych. Szybko staliśmy się rozpoznawalną i godną zaufania firmą. W 2005 roku przenieśliśmy zakład produkcyjny ze Świebodzic do Jaworzyny Śląskiej, zwiększając tym samym moce produkcyjne. Lata 2005 - 2011 poświęciliśmy na wdrażanie rozwiązań technicznych, które pozwalają na możliwie najlepsze dopasowanie konstrukcji do oczekiwań klientów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Od września 2011 funkcjonujemy w nowej siedzibie w Wałbrzychu przy ul. Ludowej 60 C.

Nasze wartości i atuty

Od początku działalności opieramy się na zaufanym zespole osób i kontrahentów związanych z firmą, przez co staliśmy się ekspertami dziedzin związanych z targami. Wiemy, jakich materiałów potrzebują i oczekują nasi klienci w zależności od obsługiwanej imprezy, jak wyeksponować markę i wyjątkowość prezentowanych produktów, a nasze projekty i samo wykonanie stoisk sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie.

Co dalej?

Dziś skupiamy się na doskonaleniu procesów w firmie, inwestujemy w nasz zespół i firmowe know-how. W najbliższym czasie planujemy rozbudowę nowego obiektu i doposażenie parku maszynowego.