Klient we właściwym świetle

Targi to nasza specjalność - działamy w Polsce i Europie już od dwunastu lat! Mamy za sobą wiele znakomitych realizacji.
Współpracujemy z firmami z wielu branż i wdrażamy swoje projekty na tych najbardziej i mniej znanych imprezach targowych.
Zdobyte doświadczenie pozwala nam dopasować się do charakteru firm, z którymi kooperujemy, a świadczone przez nas usługi są zawsze najwyższej jakości.

Poczuj się wygodnie

Fotele, krzesła, stołki barowe, kanapy... wybór mebli – bez ograniczeń.
Poza katalogową ofertą dostarczamy także meble na zamówienie - najbardziej wyszukane formy i materiały, wygoda oraz nowoczesny design.
Chcemy, aby Państwo, wraz z odwiedzającymi stoisko gośćmi, czuli się zawsze komfortowo.
Posiadamy także pełne wyposażenie kuchni – kompletowane zawsze według indywidualnego zapotrzebowania.

Od pomysłu do doskonałej formy

Z łatwością realizujemy to, co wspólnie z klientem tworzymy na papierze. Projekty w naszym wykonaniu to zawsze nowoczesne, użyteczne i niezwykłe miejsca spotkań biznesowych,
które w najlepszy sposób oddadzą charakter Państwa działalności. W branży wystawienniczej wyjątkowość stanowi najwyższą wartość.

Nieco blasku

Doskonałe oświetlenie, wysokiej klasy sprzęt audio-video, grafika najwyższej rozdzielczości...
Z nami zaprezentujecie Państwo swoją wartość we właściwy sposób dając odczuć swoją obecność wszystkim uczestnikom imprez targowych.
Konstrukcje drewniane wykończone w lakierze, oryginalne połączenia drewna i metalu, szkło, stal nierdzewna… materiał pozostaje do Waszego wyboru.